ART / Lithographs / Litograph in colors 11709406
nr 1170 9406
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Paket, signed and numbered 93/360, ramens innermått: 43x60,
LITOGRAPH IN COLORS, Paket, signerad och numrerad 93/360, ramens innermått: 43x60
2000
SEK 2400
Monday Mars 19 2018
at 19:07:56
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann